IMG_2784-small
03.06.2016

Referencia z rozvojového projektu z Generali

V neformálnej atmosfére sme zhodnocovali prvý beh a pripravujeme a zhromažďujeme nápady pre ďalší, ktorý spustíme v septembri. Ale predtým ešte prebehnú aplikačné workshopy v júni 🙂

Nesmierne nás potešili prvé komplexné spätné väzby na našu spoločnosť a našu prácu, ktoré sme održali s Generali. Prikladáme aspoň jednu, priamo od zadávateľa a riaditeľa úseku riadenia vlastnej obchodnej siete Martina Dobiáša:

“Osobne so spoločnosťou Consilium Development spolupracujem už dlhšie- primárne v oblasti vzdelávania.
Na základe pozitívnych skúseností bola spoločnosť Consilium Development jasnou voľbou pri výbere strategického partnera pre intenzívne vzdelávanie manažérov internej siete Generali poisťovne.
Práve v tomto období absolvovalo prvý modul vzdelávania cca 70 manažérov – riaditeľ úseku, riaditelia odborov, regionálni riaditelia a manažéri obchodných skupín.
Reakcie a spätné väzby účastníkov tréningov sú nadštandardne pozitívne, dotazníky dokonca hovoria o 100% spokojnosti. Lektorom sa taktiež podarilo zvýšiť motiváciu manažérov, ktorí sa už dnes tešia na Aplikačný deň a následne na druhý modul vzdelávania.
Veľkou pridanou hodnotou spoločnosti Consilium sú nasledovné oblasti:

  • Na mieru šité vzdelávanie (do tvorby obsahu intenzívne zapojený i zadávateľ).
  • Jedinečnosť a výnimočnosť (Consilium sa snaží každý tréning/modul nastaviť individuálne pre aktuálne potreby zadávateľa).
  • Vysoká kvalita lektorov/trénerov.
  • Odborná podpora a support (jedinečné testovanie a diagnostika, konzultácie s profesionálnym psychológom).
  • Dôraz na aplikáciu.

Teším sa na ďalšiu spoluprácu a som presvedčený, že aj vďaka spolupráce s Consilium Development sa interná sieť poisťovne Generali stane najlepšou internou sieťou na Slovensku.”
Martin Dobiáš
Vrchný riaditeľ úseku riadenia vlastnej obchodnej siete, Generali Poisťovňa